Series
Ratings
15
Dream High 2Rated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
HealerRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0