Titles you rated
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 4.0
Fever PitchRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Piranha 3DDRated ★ 1.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.5
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.5