Series
Ratings
22
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Age of WarriorsRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0