Movies
Ratings
539
Death Becomes HerRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
9th CompanyRated ★ 4.0
Pineapple ExpressRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
Paul Blart: Mall CopRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Knocked UpRated ★ 4.0
KopsRated ★ 3.5
Jackass Presents: Bad GrandpaRated ★ 4.0
Mean MachineRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Hustle & FlowRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 5.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 2.5
DodgeBall: A True Underdog StoryRated ★ 2.0
The UntouchablesRated ★ 3.5
Hara-Kiri: Death of a SamuraiRated ★ 4.5