Movies
Ratings
375
I Am Not an Easy ManRated ★ 5.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 4.5
Sunny: Strong Mind Strong LoveRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0