Movies
Ratings
81
FuryRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
TedRated ★ 1.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0