Titles you rated
Strike LoveRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 5.0