Titles you rated
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5- BlackRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0