Movies
Ratings
57
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 1.5
TakenRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.0
FluRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 1.5
UnbowedRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 5.0