Series
Ratings
35
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 2.5
LostRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0