Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0