Titles you rated
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0