Titles you rated
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The GuestRated ★ 5.0
DuelRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0