Movies
Ratings
43
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.0- BlackRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 0.5
The Skin I Live InRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0