Series
Ratings
50
My PrincessRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 1.5