Movies
Ratings
694
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.5
Sunset BoulevardRated ★ 4.5
eXistenZRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0