Titles you rated
Santa ClausRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Public EnemiesRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 4.5
Bleed for ThisRated ★ 5.0
SolaceRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0