Movies
Ratings
163
More Than BlueRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 2.0
The PrestigeRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 3.5