Movies
Ratings
35- Take OffRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
What IfRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.0