Titles you rated
Se7enRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 1.0
SkylineRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.5