Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0