Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 2.0
UpRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5