Series
Ratings
39
Sweet 18Rated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0