Movies
Ratings
24
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5