Titles you rated
True DetectiveRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Mr. BackRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5- 쿠로코치Rated ★ 3.5
- Palace of DreamsRated ★ 3.5
The Fugitive of JoseonRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 3.5- エンジンRated ★ 4.0
- The Women of Our HomeRated ★ 3.5
- The Fugitive LawyerRated ★ 4.0