Movies
Ratings
680
HereditaryRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Hardcore HenryRated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0