Movies
Ratings
1280
BladeRated ★ 3.5
The Human Centipede First SequenceRated ★ 2.0
TuskRated ★ 3.0
The AxiomRated ★ 0.5
RunRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
It FollowsRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.5
Turning RedRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 3.0