Titles you rated
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5