Movies
Ratings
98
My First ClientRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
SplitRated ★ 2.5
A Single RiderRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 5.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0