Titles you rated
The PriestsRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
DragonworldRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Ted 2Rated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0