Movies
Ratings
21
The ThievesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0