Movies
Ratings
449
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
VenomRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
LegendRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 2.5
Monster HunterRated ★ 2.0
Code 8Rated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 2.0
I Am MotherRated ★ 3.0