Titles you rated
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: BabyloniaRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Deca-DenceRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 1.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5