Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
Red SparrowRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 5.0
BridesmaidsRated ★ 0.5
Little ForestRated ★ 4.0
In the AislesRated ★ 1.0