Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0