Series
Ratings
12- Orphan BlackRated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 0.5
The NewsroomRated ★ 0.5
The NewsroomRated ★ 1.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 0.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 1.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 0.5
Oh My GhostRated ★ 0.5- Yeonu's SummerRated ★ 1.0
The NewsroomRated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 1.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.0