Titles you rated
The StrangersRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.0