Movies
Ratings
46
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0