Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5
Teaching Practice: Idiot Girls and School Ghost 2Rated ★ 2.5
Chain ReactionsRated ★ 2.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 3.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5