Series
Ratings
400
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
PluribusRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
HyenaRated ★ 3.5
Vampire in the GardenRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0