Movies
Ratings
1080
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love and MonstersRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
Forbidden GamesRated ★ 3.5- Blood and BonesRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The RaidRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 3.5