Titles you rated
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 2.0
HerRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 2.5