Series
Ratings
18
Princess HoursRated ★ 1.5
Full HouseRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
High KickRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0