Movies
Ratings
67
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 3.5
The TableRated ★ 4.0
A Story of YonosukeRated ★ 5.0
DreamlandRated ★ 2.5
The Skin I Live InRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 2.5