Movies
Ratings
212
Intimate StrangersRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
The RitualRated ★ 3.0
The InvitationRated ★ 2.5
CircleRated ★ 1.5
AnnihilationRated ★ 3.0
SpectralRated ★ 2.5
PsychokinesisRated ★ 2.5
MissingRated ★ 2.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 1.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0