Series
Ratings
83
Doctor Who Special: Twice Upon a TimeRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Ghost WhispererRated ★ 3.0
Ghost WhispererRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Lost in AustenRated ★ 5.0
Ghost WhispererRated ★ 5.0
RevengeRated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 2.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
RevengeRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
TorchwoodRated ★ 1.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0