Movies
Ratings
18
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0