Titles you rated
Two WeeksRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0