Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 3.5