Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5